En Rahat Uykuların Öncüsü: Yataş Yatak!

y-en-rahat-uykularin-oncusu-yatas-yatak

En Rahat Uykuların Öncüsü: Yataş Yatak!

“Uyku Sağlığı” satış noktası olan Yataş, ürün çeşitleri ve her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sayesinde öncü markalar arasında ilk sıralarda yer almayı başarıyor. Özellikle gelişmiş teknoloji ve sağlıklı uyku standartları baz alınarak tasarlanan yatak modelleri, rahat ve konforlu uykunun anahtarını kullanıcıya sunuyor.

Yenilikçi tasarım anlayışı sayesinde müşteri memnuniyetini daha üst düzeylere çıkarmayı hedefleyen Yataş, yatak ürünlerinde; Woolmark® yatak katmanları ve Celliant® yatak kumaş teknolojisini kullanıyor. Yataş, 30 yıllık tecrübesi ile geliştirdiği DHT Yay Teknolojisi ile yeni ürünler tasarlamaya devam ediyor. Aynı zamanda uyku sağlığına verilen önemin daha da arttırılması adına modern yatak modellerinde Visco ve Lateks’e kadar pek çok farklı çeşitte materyal kullanılıyor. Siz de günün tüm iş stresini ve yorgunluğunu üzerinizden atmak için kendi kişisel zevklerinize uygun olan konforlu yatak modellerini seçebilirsiniz.

y-en-rahat-uykularin-oncusu-yatas-yatak
y-en-rahat-uykularin-oncusu-yatas-yatak

Yenilikçi Teknolojiler Yataş Yatak Serilerinde Sizleri Bekliyor!

Yenilikçi teknoloji ve üretim tecrübesi sayesinde bir dünya markası haline gelen Leggett & Platt ile ortak adımlar atmaya başlayan marka yatak çeşitlerinde 4 yeni yay teknolojisini kullanmaya başlayarak ürünlerine daha konforlu bir bakış açısı kazandırıyor. Yeni yay teknolojisine sahip olan tüm ürünler, satış noktalarında sizleri bekliyor! “Akıllı yatak” olarak adlandırabileceğiniz Yataş yatak modelleri, uyku sırasında vücut profilinize ve uyku pozisyonlarınıza adapte olarak hareket kabiliyetinizin özgür kalmasına yardımcı

oluyor. Adaptive™ teknolojisi ise uyku sırasında termo iklimi düzenleyerek üstün nem yönetimi sağlıyor. Sıcaklık ve nem tahliyesi yapan Adaptive™ teknolojisi, uyku sırasındaki sıcaklığı da dengeliyor.

y-en-rahat-uykularin-oncusu-yatas-yatak

Doğru Yatak Rahat Uyku

Başınızı yastığa koyduktan sonra bedeninizin rahatlamasını sağlamak için yapmanız gereken tek şey; doğru ürün seçimi yapmak oluyor. Farklı vücut tiplerine göre şekil alan ve uyku pozisyonlarına destek sağlayan Yataş yatak çeşitleri arasında HOURGLASS Yay teknolojisinin kullanıldığı yataklar da yer alıyor. Bu teknolojinin kullanıldığı modellerde uç kısmında bulunan geniş yayların verdiği yumuşak form sizi karşılarken, orta kısımlar ise hafif sert yapısı ile ihtiyacınız olan desteği sağlıyor. Tüm gece konforlu ve deliksiz bir uyku keyfi yaşayarak, sabahları yorgun ve halsiz uyandığınız günleri geride bırakabilirsiniz. Yatağa yattığınız anda zihninizi boşaltarak bedeninizin rahatlamasına ve dinlenerek yeni güne hazırlanmasına izin vermelisiniz.

Daha Fazla Yay ile Daha Fazla Konfor!

Günümüzdeki yatak modellerine göre iki kat fazla yay sistemine sahip Yataş yatak çeşitleri, yenilikçi teknolojileri sayesinde daha fazla konfor sağlıyor. Ergocoil™ sonsuz yay sisteminin kullanıldığı özel tasarım ürünler, omurganızın doğru şekilde destek görmesini sağlayarak derin bir uyku uyumanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda siz de UltraWaist bel desteği sayesinde ekstra rahatlık sağlayan ürünleri tercih ederek uzun yıllar güven içinde kullanabilirsiniz. Yataş yatak fiyatları, aldığınız üründe kullanılan materyallere ve ürünün özelliğine göre değişimler gösteriyor. Evinize en yakın Yataş satış noktasına giderek ürünleri detaylı şekilde inceleyebilir ve avantajlı ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir