Ev Dekorasyon Fikirleri

ev-dekorasyon-fikirleriEv Dekorasyon Fikirleri

Eviniz için en doğru tercihleri yapmak ve tarzınızı en iyi şekilde yansıtmak için ihtiyacınız olan tüm ürünleri bulabileceğiniz bir kaynak ararsınız. Tüm ürünleri aynı mağazada bulmak zor olabilir o yüzden tercih ederken takım setler yerine ayrı ayrı mağazalardan daha çekici ürünler alabilirsiniz. Genelde en çok düşülen hatalardan bir tanesi de fiyatı uygun olsun diye bir mağazadan tüm ürünleri alıp çıkmak. Söz konusu beyaz eşya ise bunu belki yapabilirsiniz ama mobilya tercihlerinde bu fikir tutmayabilir. Kimi mağazalarda oturma grupları iyi olurken kimilerinde ise yatak odası takımları iyi olabilir.

ev-dekorasyon-fikirleri
ev-dekorasyon-fikirleri

Yeni evleneceksiniz, evinizde kullanacağınız mobilyaları seçtiniz, Sıra yatak odasına geldi. Yatak odasını genellikle kız tarafı satın alır. Evlenecek kızlar zaten henüz romantizmin hüküm sürdüğü günlerde olduğundan eğer tercihleri konusunda da isabetliyse son derece romantik ve şık bir yatak odası hazırlayacaktır. Kadınlar romantizmi ve romantik erkekleri severler. Romantizmin en iyi yaşanabileceği yer de yatak odalarıdır. Evli olmayabilir, sevgilinizle baş başa geçireceğiniz geceler için son derece romantik bir yatak odası hazırlamayı düşleyebilirsiniz. İşte en güzel en ev dekorasyon fikirleri sizin için burada. Sizler daha farklı aksesuarlar kullanıp yaratıcılığınızı ön plana çıkararak yelpazenizi kendinize göre genişletebilirsiniz.

Anne babanız gibi klasik yatak odaları kullanmayı bir kenara bırakıp daha özgür düşünebilir, daha modern çizgileri tercih edebilirsiniz. Yatak odanızda romantizmin ve ardından gelebilecek erotizmin ateşini yakabilmek için birçok ilginç fikir mevcut. Yatak odası dekorasyonu konusunda iç mimarların hazırlamış olduğu değişik yayınlardan fikir alabilirsiniz. Yatak odalarında romantizmin yakalanması kolaydır. Lila rengi, limon, leylak renkleri, uçuk pembe, uçuk yeşil gibi pastel renkler tercih edilerek bir başlangıç yapılabilir. Seçilen renk başka bir renkle kombin yapılarak kullanılmalıdır. Odanızdan çiçek desenleri de eksik olmamalıdır. Romantizm deyince ilk akla gelen çiçek gül ve renk olarak da kırmızıdır. Kendi zevkinize göre bir renk ve desen seçimine kendi işlediğiniz bir örtüyü de dahil edebilir ev dekorasyon Fikirleri arasına katabilirsiniz. Çeşitli mumlar, abajurlar, yastıklar, biblolar da odanızın şık ve romantik görünümüne katkıda bulunacaktır.


You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir