Evinizin Gerçek Yüzü: Salon Takımı

Evinizin Gerçek Yüzü: Salon Takımı

Salon takımı, evinizin en değerli mobilyası ve zevkinizi en çok ortaya koyan dekorasyon elemanıdır. Evinizin vitrini olan salonunuzda kullandığınız parçalar sizi yansıtmalıdır. İster sade ve minimalist dekorasyon yaklaşımlarından hoşlanın, ister klasik veya otantik bir ambiyansı tercih edin, beğeninize hitap eden modeli Enza Home’da bulabilirsiniz.

Enza Home, her zevke hitap eden hem geleneksel hem de modern mobilyalar ile beraber kullanılabilecek salon takımları çeşitlerini beğeninize sunuyor. Salon takımınıza karar verirken, evinizin genelinde nasıl bir hava yaratmak istediğinizi, diğer odaların dekorasyonunu da göz önünde bulundurabilirsiniz.

Sadeliğin Getirdiği Şıklık

Dekorasyon sırasında tercih edebileceğiniz yaklaşımlardan biri salon takımı modelini sade tasarımlardan seçmek ve sık sık değiştirebileceğiniz aksesuarları kullanarak evinize renk katmak. Bu tarz bir yaklaşımla tek renkli koltukları, sade renkleri, minimal tasarımları tercih edebilirsiniz.

Bolero, Merlin, Polka gibi salon takımları bu tarz bir dekorasyon yaklaşımına uygun olacaktır. Bu modeller gibi sade alternatifler sayesinde mobilyalarınızı uzun yıllar boyunca sıkılmadan kullanabilirsiniz. Evinizin dekorasyonunu değiştirmek istediğinizde, sadece aksesuarlarınızı değiştirerek yepyeni bir ambiyans yaratabilirsiniz. Bu modelleri, dilerseniz modern ve post modern detaylar ile tamamlayarak daha çağdaş bir tarz yaratabilir, dilerseniz country tarzda ya da klasik tarzda aksesuarları tercih ederek zamansız bir şıklığı evinize davet edebilirsiniz.

14291715_1081093598612866_2885315544083434784_n

Salon Dekorasyonunda Yeni Yaklaşımlar

Evinizin vitrini olan salonunuzu tasarlarken cesur tercihlerde bulunarak dekorasyon zevkinizle farklılaşabilir siniz.

Böyle bir yaklaşımda kendini gösteren, iddialı salon takımları tercih etmek en etkili tercihlerden biri oluyor.

Positano ve Rain gibi karakteristik tasarım alternatiflerini gözden geçirerek, gözleri üzerine çekecek modelleri tercih edebilirsiniz.

Eğer salonunuzdaki çarpıcı dekorasyon detayını renk kullanımı ile yaratmak isterseniz, canlı ve çarpıcı renkleri bir arada kullanabilirsiniz. Bu durumda Santiago, Valentina gibi dinamik alternatifler sizin için uygun modeller oluyor. Bu modellerin çarpıcı renklerini, zıt renklerde

aksesuarlar kullanarak vurgulayabilirsiniz. Koltuğunuzun yanına koyacağınız zıt renkte bir vazo bile yarattığı kontrast ile salon takımınızın rengini vurgulayacaktır. Son zamanlarda doğu esintileri taşıyan stiller de büyük beğeni topluyor. Eğer otantik bir havanın hakim olmasını isterseniz, Zen salon takımı modelini tercih edebilir, mistik ve sıcak rüzgarları evinizde estirebilirsiniz.

Ev dekorasyonunda yaklaşımınız ne olursa olsun, Enza Home’ da uygun mobilyaları, halıları, aydınlatma alternatiflerini bulabilir, yepyeni bir dekorasyon anlayışını yuvanıza taşıyabilirsiniz. Dünya üzerinde 162 mağazaya yayılmış olan 2000’den fazla ürün çeşidini incelemek ve evinizi daha da güzelleştirmek için en yakın Enza Home şubesinde birbirinden yeni ve şık fikirler bulabilirsiniz.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın